ULUDAĞ’DA YILDIZ KUYRUĞU


Uludağ’da Whitefest coşkusu giderek yükseliyor. TikTok’un ana sponsorluğu ve Skoda iş birliğiyle gerçekleşen festivali tüm hızıyla devam ediyor.

Rezervasyonların bir gün öncesinden kapandığı Yıldız Tilbe konserinin başlamasına saatler kala etkinliğin düzenlendiği otelde uzun kuyruklar oluştu.

Sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen Tilbe, ‘Davet edildiğimde asla hayır demeyeceğim etkinliklerden biri Whitefest… Gençlerle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum’ dedi.

‘İstanbul Bostancı Gösteri Merkezinde verdiği son konserde, sahneye geç çıktığı ve röportaj vermediği için eleştirilen Yıldız Tilbe, ‘Hasta olduğum için böyle bir hadise yaşadık. Sevenlerimin affına sığınıyorum. Odamın penceresini bile açamıyorum. Hastalığım hala devam ediyor’ diyerek mazeretini dile getirdi.

Yapılan eleştiler ve tepkiler hakkında ise ünlü sanatçı, ‘Övgü kadar eleştiri de bu işin bir gerçeği. Saygı duyuyorum. Haklı eleştirileri elbette dikkate alıyorum. Beraber eğleniyoruz, sonu mutlu bitiyor hikayenin’ dedi.

Programına sevilen parçalarından ‘Delikanlım’la başlayan başarılı sanatçı, sahne enerjisi ve kendine özgü danslarıyla geceye damga vurdu.