Ünlü oyuncuların vizyon heyecanı!


‘Her Şey Seninle Güzel’ filmi, Burcu Biricik, Mert Fırat, Hazar Ergüçlü ve İlker Aksum’un bulunduğu dev kadrosuyla 16 Kasım’da sinemaseverlerin karşısına çıkıyor.

Yapımcılığını Shebnem Askin/ LuckyRed Films’in üstlendiği filmin yönetmeni Cem Karcı ve oyuncular düzenlenen basın toplantısında filmle ilgili heyecanlarını paylaştı.

İlk olarak söz alan Mert Fırat, ‘Film, galiba biraz da sınav gibi. Fakat çok eğlenceli bir sınava dönüşüyor. Bir de evliliğe giden bir hikaye var. Herkesin kendinden bir şey bulabileceği ve seyircide etkisini bir süre daha devam ettirecek bir film olduğunu düşünüyoruz’ dedi.

Muhteşem performansıyla çok konuşulacak olan Burcu Biricik, ‘Birbirimizin isimlerini duyunca çok mutlu olduk. İlker beni hiç tanımıyordu ve ‘Burcu giriyor musun filme?’ diye beni aradı ve ‘Evet İlker yapalım’ dedim. Çok inandık ve bütün enerjimizle sete girdik’ şeklinde konuştu.

Yönetmen Cem Karcı ise, ‘Gerçekten çok güzel bir ekip bir araya geldi. Seyirci de bizimle aynı heyecanı paylaşır diye umut ediyorum. İnsanların hem duygusal hem de gülerek çıktığı naif bir film var karşımızda’ sözleriyle toplantıyı noktaladı.