Ünlüler bu konsere koştu!


Edis, ‘Turkcell Yıldızlı Geceler’ kapsamında Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda konser verdi. Şarkıcıyı yaklaşık 6 bin kişi izledi.

Edis, 2’nci kez Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde hayranlarıyla buluştu. Genç şarkıcıyı dinleyenler arasında Gülşen, Ozan Çolakoğlu, İrem Derici, Tuba Ünsal, Haluk Levent, Toygar Işıklı gibi isimler vardı. Edis’i annesi Sevil Görgülü ile babası Ayhan Görgülü de ön sıradan izledi.

Edis, sahneden konuklar arasındaki İrem Derici’ye de gönderme yaptı. Şarkıcı, ‘İrem, her yerde bana evlilik teklif ediyorsun. Bir evlilik şarkısı da beraber mi yapsak?’ diyerek düet teklifinde bulundu.

Konserin sonlarına doğru Gülşen’i sahneye davet eden Edis, Gülşen’in ‘Dan Dan’ şarkısını şarkıcıyla birlikte söyledi. Şarkının bitiminde Edis, ünlü şarkıcıya ‘Hep yanımdaydın, seni çok seviyorum’ dedi.

Haluk Levent, konseri Edis’in annesi Sevil Görgülü ve babası Ayhan Görgülü’yle izledi. Levent, ‘Edis’in kuzeniyle benim kuzenim evli. Aile bağlarımız onunla çok kuvvetlidir. Kendisi bana emanettir. Bazen kulağını çektiğim oluyor (gülüyor)’ diye konuştu.

Tuba Ünsal da konseri izleyen ünlüler arasındaydı.