WİLMA ELLES: TÜRKİYE BENİM KADERİM


1O yıl önce ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ dizisiyle tanıştığımız oyuncu ve model Wilma Elles, MAG  dergisinin Nisan ayı kapağının konuğu oldu.

Ailesinin oyuncu olmasına karşı çıkmasına rağmen eğitimini tamamlayıp yan dal yaparak sektöre giriş yapan Wilma Elles, Türkiye’ye geliş macerasını anlattı. Elles, ‘Mısır’da büyük bir film endüstrisini olduğunu öğrendiğim için başlangıçta planlarımı oraya gitmek üzerine kurmuştum. Ancak o sırada Türkiye’den bir teklif geldi, tesadüfen. Bağlantımız Almanya’da yaşayan bir Türk üzerinden gerçekleşmişti. Olayların bu şekilde gerçekleşmesinden dolayı, Türkiye’nin benim kaderim olduğunu düşünüyorum’ dedi.

Geçmişte ‘Hayır’ dediği projeler için şimdi ‘Keşke’ dediğini belirten oyuncu, aşkın hayatındaki yerini de anlattı. Elles, ‘Kalbimin tamamen boş olduğu bir an hatırlamıyorum. Kreşteyken bile birine aşıktım. Bir ağacın arkasında bana, yanağıma, bir öpücük vermişti. Seviyorum, arzu ediyorum, özlüyorum; her zaman’ ifadelerini kullandı.

Tüm Dünya’yı sarsan Covid-19 salgınıyla ilgili ‘evde kal’ çağrısının altını çizen Wilma Elles, ‘Sağlığımız için gerekli olan tüm kuralları uygulayalım, ama depresyona da girmeyelim. Kaçırdığımız şeyleri daha fazla düşünmeyelim. Çünkü olumsuzluklar, başka olumsuz düşünceleri çeker’ ifadesini kullandı.


Choose A Format