Yıldız’ı sevmeyeni ben de sevmem!


Besteleri ve güçlü yorumuyla sevilen Yıldız Tilbe, Jolly Joker Vadistanbul’da hayranları ile buluştu.

Yaklaşık iki bin kişilik bir kalabalığın saatler öncesinden doldurduğu mekanda, ”Kış Gülleri’ şarkısı ile başlangıç yapan başarılı sanatçı Yıldız Tilbe, ‘Biraz rahatsızım, sesimden bellidir. İstediğim gibi şarkı söyleyemediğim için rahatsız oluyorum. İstediğim gibi söyleyebilseydim hiç bir şey umurumda olmazdı’ dedi.

Öte yandan güzel sanatçı siyah taşlarla bezeli elbisesini yine taşlarla kaplı gri ayakkabısı ile sahnede dikkatleri üzerine çekti.

Yıldız Tilbe seyirciler arasında yer alan arkadaşı Mehmet Erdem’i sahneye davet etti. Erdem, ‘Ben burada kaç sene önce konserde bir şey söylemiştim. Aranızda Yıldız Tilbe sevmeyen var mı, varsa lütfen gitsin demiştim. Yıldız Tilbe sevmeyeni gerçekten ben de hiç sevmiyorum’ sözleriyle büyük alkış aldı.

Yaklaşık iki buçuk saat sahnede kalan Yıldız Tilbe, soluksuz bir performans sergileyerek kendisini dinlemeye gelen sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Tilbe, konserinin sonlarına doğru ritmi biraz daha yükseltip oyun havalarıyla coşkuyu ikiye katladı. Başarılı sanatçı konserini alkışlar eşliğinde noktaladı.