Çocuklarımda o yeteneği görüyorum!


Oyuncu Wilma Elles, üç yaşındaki ikizleri Melodi ve Milat’ı ilk kez sinemaya getirdi. Elles, çocuklarının ilk sinema tecrübeleri için ‘Keloğlan Yeni Masal’ı seçti.

Wilma Elles, ‘Oyuncu olarak çocuklarla ilk defa sinemaya gitmek tarif edilmez bir duygu. Çünkü ben oyuncu olmaya ilk sinemaya gittiğimde karar verdim. Ve bütün hayatım değişti. Şu anda üç yaşındalar ve her şeyi anlıyorlar’ dedi.

Ünlü oyuncu, ‘Çocuklarınızın da oyuncu olmasını ister misiniz?’ sorusuna ise, ‘Çocuklarımın oyuncu olmasını isterim, onlarda da böyle bir yetenek görüyorum. Birçok şey de öğretiyorum. Bence dünyadaki en güzel meslek’ yanıtını verdi.

Willa Elles, ‘Keloğlan Yeni Masal’ çocuklar için olduğu kadar, büyüklerin de sıkılmadan izleyeceği bir film. Herkese hitap ediyor.  Yönetmen Süleyman Mert Özdemir de inanılmaz yetenekli. Mert Özdemir ile daha önce çalıştım ve bu filmden sonra yine düşündüm. Yapımcı olsam filmimi onun yönetmesini isterim’ diyerek sözlerini noktaladı.

Başarılı oyuncu, film gösterimi öncesi başrol oyuncuları Atilla Doğukan Türkyılmaz ve Esvet Şahin’le de bir araya gelerek onları kutladı.