Görkemli galada çifte kutlama


Tiyatro Sahnekarların, başrollerini Erhan Yazıcıoğlu, Volkan Severcan, Melda Gür, Bora Severcan ve Murat Kodallı’nın paylaştığı ‘Çehov Kabare’ oyunu dün akşam gala gösterimini gerçekleştirdi. 

‘Çehov Kabare’ oyunuyla sanat hayatında 50.yılını kutlayan Erhan Yazıcıoğlu ile 35.yılını kutlayan Volkan Severcan, oyun sonunda sahnede kendileri için hazırlanan pasta sürpriziyle duygu dolu anlar yaşadı. Galaya katılan birbirinden ünlü sanatçı dostlarını da sahneye davet eden deneyimli oyuncular, kendileri için hazırlanan pastayı birlikte üfledi.

Öte yandan oyun sonunda 50. sanat yılı için kendisine takdim edilen çiçeği usta oyuncu Göksel Kortay’ın ellerinden alan Erhan Yazıcıoğlu, yıllarca bir çok oyunda aynı sahneyi paylaştığı Kortay’ın önünde diz çökerek usta oyuncuya minnettarlığını dile getirdi.

Yine aynı şekilde 35. sanat yılı için kendisine takdim edilen çiçeği aynı zamanda aynı dizide birlikte rol aldığı Tamer Karadağlı’nın ellerinden alan Volkan Severcan, ‘Bugün burada hep birlikte olmak çok güzel bir duygu. Yaşasın sanat, yaşasın tiyatro’ dedi.

Anta Toros, Suna Keskin, Göksel Kortay

Belma Canciğer ve Gani Müjde

Can Verel ve Serra Bozarslan

Düzenlenen gala gecesi sanatseverlerden büyük ilgi gördü.

‘Çocuklar Duymasın’ın yeni ‘Havuç’u Baran Erdoğan gecede ilgi odağıydı.

Çiğdem Tunç

Çilem Duman

Ebru Kural

Gül Erda ve Hülya Uğur

Gülin İyigün

Hakan Altıner ve Parla Şenol

Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan

Tamer Karadağlı ve Baran Erdoğan

Volkan Severcan mutluluğunu annesi Meziyet Severcan ve diğer aile üyeleriyle paylaştı.

Yeşim Alıç

Zeyno Gönenç

 

 


Choose A Format