Ajda Pekkan ve Zeynep Kartal’dan 2024 sözü!


Ajda Pekkan ve tasarımcı Zeynep Kartal, yeni mağaza açılışına katılan Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın’a, Türkiye’nin 2024 Avrupa Şampiyonası adaylığını desteklediklerini söylediler.

Dünyaca ünlü tasarımcı Zeynep Kartal, İngiltere’den sonra Türkiye’deki ilk showroom’unu özel bir davetle Nişantaşı’nda açtı. Zeynep Kartal ve Züleyha Özgül’ün ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte Zeynep Kartal, bir de defile düzenleyerek yeni sezon koleksiyonunu görücüye çıkardı.

Açılışa katılarak bir konuşma yapan Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın, ‘Bildiğiniz üzere Avrupa Şampiyonası’nda 2024’te adayız. Bugün burada her ikisi de dallarında dünya starı Ajda Pekkan ve Zeynep Kartal’la konuştuk. Vatan için, millet için bu çalışmanın içinde olacaklarını söyleyerek 2024 Avrupa Şampiyonası yolunda Türkiye’nin adaylığını desteklediklerini ifade ettiler. Bakanlık, Türkiye Futbol Federasyonu, sanatçılarımızın, sporcularımızın sivil toplum kuruluşlarımızın olduğu büyük kampanyaların tamamında adaylık konusundaki irademizi göstermek adına çalışmalarımız devam edecek’ dedi.

 


Choose A Format