ARTIK KANLA BESLENMİYORUM


Gossipmag Business Dergisi Ödülleri, sahiplerini buldu. Gecede ‘En İyi Pop Kadın’ ile ‘Yılın En Tarz Albümü’ ödülü alan Hande Yener, ilginç kostümüyle dikkat çekti.

Deriden yapılma kostümle törene katılan şarkıcı, parmak uçlarında halkaların olduğu deri eldivenleri ve yine deri maskesiyle bakışları üzerinde topladı. ‘Önemli olan şık ve farklı olmak’ diyen ünlü popçu, meslektaşı Demet Akalın’la polemik yaşadığı günler hakkında ‘Bazen özlüyorum’ dedi ve ilginç bir göndermede bulundu.

Yener, ‘Artık kanla beslenmiyorum. Tabii bazen hepimizin tatlı şımarıklıkları oluyor, olmaz mı? İnsanız hepimizde var bu. Güzel, tatlı kavga ediyorduk. O günlerimizi kötü hatırlamıyorum. İnsanları eğlendiriyorduk, mesajlarımız komik oluyordu. O yüzden biraz akıl doluydu diye düşünüyorum. Bazen özlüyorum ama yok bir daha olamaz, öyle bir ruhta değilim. Tamamen sağlıklı yaşama geçtim’ dedi.

Hande Yener, ‘O dönem yaşananlardan pişmanlık duydunuz mu?’ sorusuna, ‘Benim hatalarım bile güzel. Kendimle ilgili bakınca doğalım. Tabii ki kimseyi kırıp üzmek istemem, öyle bir şey olduysa da onun gönlünü aldık’ yanıtını verdi.

 


Choose A Format