Aşkımız bir şakayla başladı ve gerçek oldu


‘İstanbullu Gelin’ dizisinde sevgiliyi canlandıran gerçek hayatta da evli olan Salih Bademci ve İmer Özgün Bademci, bir dergiye verdikleri röportajla hayranlarını şaşırttı.

Dizinin ‘Fikret’i Salih Bademci 2015 yılında meslektaşı İmer Özgün’le dünyaevine girmişti. Çiftin mutluluğu devam ederken, ‘İstanbullu Gelin’ dizisinde birlikte rol almalarıyla dikkatleri üzerilerine çekmeyi başardılar.

İzleyicinin dikkatini çekmeyi başaran bu çift bir dergiye verdiği röportajda hayranlarını şaşırtmayı başardı. İmer Özgün, ‘Aşkımız bir şakayla başladı ve gerçek oldu’ dedi. Okul ve sınıf arkadaşı olan çift, ‘Biz çok yakın arkadaştık hatta sevgililerimiz falan defalarca görüşmüşlüğümüz oldu. Salih’in arkadaşları bir gün Salih’in bende hoşlandığını söyledi ve yakıştırma durumu başladı’ dedi.

Salih Bademci ise, ‘Evet dalga geçtiler benimle, ‘Bu kız nerede Salih orada’ dediler. Ama biz çok yakın arkadaştık. Derken yüksek lisans için ‘Macbeth’ oyununa çalışırken bir şeyler oldu. İlk kıvılcımlar orada başladı. 14 Şubat’a ikimiz de yalnız girmek istemedik. Ben İmer’e ‘Yalnız geçirmeyelim’ diyerek olta attım o da oltamı gördü. O gün bugündür birlikteyiz’ diyerek bu aşkın nasıl başladığını açıkladılar.

 


Choose A Format