AYŞECAN TATARİ’DEN ‘BAKIMSIZSIN’ YORUMLARINA YANIT 


Geçtiğimiz yıl ekim ayında kızı Müjgan’ı kucağına alarak ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan oyuncu Ayşecan Tatari, sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerinin sorularını yanıtladı.

‘Çocuklar Duymasın’ dizisinde canlandırdığı ‘Duygu’ karakteriyle şöhreti yakalayan oyuncu Ayşecan Tatari, 2017 yılında meslektaşı Edip Tepeli ile nikah masasına oturmuştu. Geçtiğimiz yıl ekim ayında kızları Müjgan’ı kucaklarına alan ünlü çiftin bebekleri 11 aylık oldu. İlk kez anne olmanın heyecanını yaşayan Tatari, bu konudaki deneyimlerini sosyal medya hesabından paylaşmaya devam ediyor. Güzel oyuncu, son olarak takipçilerinin merak ettiklerini yanıtladı.

Uzun bir süredir ekranlardan uzak olan Ayşecan Tatari, bakımsızlık üzerine yazılan yorumlara toplu yanıt verdi ve şunları söyledi:

Sizi biraz bakımlı mı görsek, cildiniz ne kadar bakımsız vs bir sürü soru var. Yapmayın bunu. En azından yakınınızdaki insanlara. Ben bu halimden memnunum. Bu ara böyle biriyim. Fön çektireceğim sürede kızımla parka giderim. Yarın canım ister biraz daha bakarım belki kendime.

11 ay önce doğum yaptım, uzun bir süre gibi geliyor ama değil aslında. Ne hormonların ne bedenin kendine gelmesi için. Ben aynaya baktığımda gördüğümden de memnunum ama yine de birilerine böyle yorumlar yapmadan iki kere düşünün.

 


Choose A Format