BANA ‘YÜRÜYEN MARGARİN’ DEDİLER


Haber Global’de yayınlanan ‘Tarafını Seç’ programının bu haftaki konukları, Eser Yenenler ve Ümit Erdim oldu.

Kilolu insanların kariyerlerinin daha kalıcı olduğunu söyleyen Eser Yenenler, ‘Jönler ‘acaba ne kadarını görselimle, ne kadarını yeteneğimle gerçekleştirdim’ konusunda çıkmaza giriyorlar. Ben yüzde 100 yeteneğimle buraya geldim. Fiziksel güzelliğimle gelemediğime göre yeteneğimle geldim. Jönler gibi dizilerde dakikalarca uzun uzun bakamam, bana gülme gelir. Bön bön değil, jön jön bakıyorlar’ dedi.

Sosyal medyadan gelen ‘Eşi çok zayıf, kilo vermesini istemiyor mu?’ sorusuna Yenenler, ‘Berfu benim kilomla ilgili yazılanlardan nefret eder, hatta sinirlenir. Kilolu olmam, olmamam umurunda değil’ yanıt verdi.

Yenenler, ‘Ümit Erdim gibi ameliyatla zayıflamayı düşündün mü?’ sorusunu ise ‘Doktorlar beni gözleriyle ameliyat ediyorlar. Ama Berfu’nun yönlendirmesiyle böyle bir meseleye girmedim’ şeklinde cevapladı.

Instagram paylaşımlarının altına yazılan yorumları da değerlendiren Eser Yenenler, ‘Komik olmak aslında şişmanlıkla bir savaş şekli. Ama bütün tombikler çok eğlenceli değil. Siber zorbalık şeklinde postların altına yorum yazmak çok büyük ahlaksızlık. Herkesin kusuru var. Biri bana ‘yürüyen margarin’ yazmış. Ona üzülmüştüm’ şeklinde itirafta bulundu.

‘Kamera önündekilerin zayıf olması avantaj’ fikrini savunan Ümit Erdim, ‘Şişmanlar yalancıdır. Şişman kendisine yalan söyler’ iddiasında bulundu. Erdim, ‘Zayıf olursan daha çok avantajın var her şeyde. Birinin adamı değilsen şişman adamı öteki tarafa geçirmiyorlar. Eser’e bir drama verip, başrol yaptırmazlar. Şişmanlara başrol vermiyorlar’ dedi.

 


Choose A Format