BAYRAM MESAJI AŞKI BİTİRDİ


Geçtiğimiz yıl aşk yaşamaya başlayan oyuncu Melisa Şenolsun ile Umut Evirgen’in, ünlü işletmecinin eski sevgilisi Tuba Büyüküstün krizi nedeniyle ayrılık kararı aldığı konuşuluyor.

Tuba Büyüküstün birlikteliğiyle medyatik olan işletmeci Umut Evirgen’in, üç yıl aşk yaşayıp 2020’de ayrıldığı eski sevgilisini unutamadığı iddia edildi. Büyüküstün’le geçtiğimiz yıl ayrıldıktan sonra kalbini bir başka oyuncu Melisa Şenolsun’a kaptıran Evirgen’in bu ilişkisi de hüsranla bitti.

Ayrıldıkları konuşulan ikiliden Melisa Şenolsun’un yakın çevresinden edinilen bilgiye göre Umut Evirgen, eski aşkıyla dost kalarak görüşmeye devam etti. Takvim gazetesinin haberine göre; 31 yaşındaki ünlü işletmeci, Kurban Bayramı’nı kutlamak için 39 yaşındaki güzel Tuba Büyüküstün’e mesaj attı. Daha sonra Büyüküstün’den karşı cevap geldi. O sırada Umut Evirgen’in yanında olan Melisa Şenolsun ise bu mesajı gördü. Evirgen, sevgilisine ‘Ne var bunda, dostça bayramını kutladım. Çocuklarını sordum. Hepsi bu kadar’ dese de Melisa Şenolsun kriz çıkardı.

Sevgilisinin, üç yıl geçirdiği eski aşkı Tuba Büyüküstün’le görüşmeye devam etmesini sineye çekmeyen 24 yaşındaki oyuncu, ilişkiyi bitirmeye karar verdi. Yüz yüze görüşmeyen Umut Evirgen ve Melisa Şenolsun, sosyal medyada birbirlerini takip ediyor.

 


Choose A Format