BECERİKSİZ VE ÜŞENGECİM!


Üçüncü çocuğunu dünyaya getirmek için gün sayan oyuncu Bergüzar Korel, henüz hastane çantasını hazırlamadığını ifade etti.

Ali ve Han adında iki oğlu olan Bergüzar Korel, bu kez kız bebek bekliyor. Instagram hesabından sık sık günlük hayatından kesitler yayınlayan güzel oyuncudan yeni paylaşım geldi. Henüz hastane çantasını hazırlamadığını ifade eden 36 haftalık hamile 9 yaşındaki oyuncu, bu kez takipçileriyle dertleşti.

Daha önce kızına ‘Leyla’ adını koyacağını açıklayan Bergüzar Korel, paylaşımında, ‘Hala hastane çantası hazırlamamış, çocukların dolabını yerleştirmemiş ama bu sabah daha yüzünü yıkamadan 6:30 da uyanıp banyo dolabını düzenlemeye kalkan bir anne bırakalım şuraya… Onu da beceremedim. Her şeyi bir atasım geldi. Yine konsantre olamıyorum. Aşırı beceriksiz ve üşengecim! İki adımda nefes nefese kalıyor her şeyi erteliyorum. En büyük motivasyonum yemek. Damar yolu açsanız karbonhidrat fırlar öyle söyleyeyim. Normal hayatımda ne yapıyorsam tersini yapıyorum. Umurumda mı? Sıfır…’ açıklamasını yaptı.


Choose A Format