Burcu Kara: 2-3 çocuğu olup çalışan annelerin elini ayağını öperim


Bursalı oyuncu Burcu Kara, katıldığı bir film gösterimi öncesi gazetecilere çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Oscar ödüllü oyuncu Jennifer Lawrence’ın başrolünde yer aldığı ‘Kızıl Serçe’ adlı filmin İstanbul’da düzenlenen gösterimine katılan Burcu Kara, ‘Ben de aksiyon filminde oynamak çok isterdim. Aylarca çalışıp vücudumuzu, kondisyonumuzu hazırlayıp yapabileceğimiz işler keşke olsa. Setleri çok özledim’ dedi.

Annelerimizi üzmeyelim

6 ay önce oğlu Ali Çınar’ı kucağına alan Kara, ‘Annelik şahane bir şey. Sevinçten önce korkular oluştu. Çok sakinim ama bu işin çok ciddi ve zor bir şey olduğunu başıma gelince gördüm. Her şeyiyle sana ihtiyacı olan biri var. Annelerimizi çok daha iyi anlıyorum. Hele 2-3 çocuğu olup çalışan annelerin elini ayağını öperim. O yüzden annelerimizi üzmeyelim’ dedi.

Kıvanç Tatlıtuğ’un eşiyle görüşeceğim

Açacağı Youtube kanalında sağlık, güzellik, bakım, hamilelik ve bebek bakımı gibi konularda tecrübelerini paylaşacak olan güzel oyuncu, ‘Genelde evimde insanları ağırlayacağım. Kıvanç Tatlıtuğ’u konuk etmek çok isterim. Bir anda abone sayım 1 milyon olabilir. Hiç konuşmadım ama inşallah gelir. Yarın karısıyla görüşeceğim, çıtlatırım’ diye konuştu.

 


Choose A Format