BUSE VAROL ALİŞAN’I ŞOK ETTİ!


Şarkıcı Alişan önceki akşam Viyana konseri dönüşü eşi Buse Varol’un düzenlediği sürpriz organizasyonla 43. yaşını kutladı.

Beylerbeyi’ndeki villalarının bahçesinde özel bir gece hazırlayan Buse Varol, Alişan’ın 100 arkadaşını davet ettiği partiyle eşini şoke etti.

Çağla Şikel ve Demet Akalın gibi ünlü isimlerin katıldığı sürpriz doğum günü eğlencesinde Alişan, oğlu Burak ve eşi Buse ile pastasını üfleyip davetlilere dağıttı.

Gelen davetlilere teşekkür eden Alişan eşi Buse Varol’a da, ‘Sana çok teşekkür ederim, inanılmaz uğraşmışsın ham maddi hem manevi. Ay sonu halledeceğiz, bu ay konserler güzel’ esprisiyle geceye damga vurdu.

Eşinin doğum gününü sosyal medya hesabından da kutlayan Buse Varol, paylaştığı bu fotoğrafın altına şunları yazdı;

İyi ki doğdun gördün mü bak 43 oldun. Gönlüm isterdi ki 30’lu yaşlarında tanıyayım seni ama geç kalmış sayılmam herhalde… Çünkü seni yaşamak, tanımaktan daha güzel inan sevgilim… Bana bu dünyadaki ‘Aşk’ı yaşattın, daha ne isteyebilir ki bir insan? Hayata seninle en güzel ortaklığımızı bırakacağız, ne büyük nimet. Oğlumuz çok şanslı senin gibi bir babası olduğu için. Kalbin hep böyle kalsın; Yumuşacık, merhametli ve aşk dolu… Seni seviyorum. Doğum günün kutlu olsun kocam. Evimin direği.

 


Choose A Format