ÇALIŞAN ANNE OLMAYI SEVİYORUM


‘Mert Vidinli’yle Sıkıştıran Sorular’ programının bu haftaki konuğu oyuncu Melis İşiten oldu.

Oyuncu olmanın diğer mesleklerden hiçbir farkı olmadığını ifade eden İşiten, 5 yaşındaki kızı Ada’nın bu konuda kendisine çok yardımcı olduğunu belirtti. Kendisi de çalışan bir annenin kızı olduğunu söyleyen Melis İşiten, ‘Her meslek aynı, herkes sabah çıkıyor, akşam geliyor. Bizim saatlerimiz biraz daha dengesiz. Ben çalışan anne olmayı seviyorum. Kızımın doğduğu ilk yıllarda dışarıdayken vicdanen rahat olmuyordum. Fakat Ada çok anlayışlı bir çocuk, o bu durumu normalleştirdi’ dedi.

Yazmak bana iyi hissettiriyor…

Hem yazmayı hem de paylaşmayı çok sevdiğini söyleyen İşiten ‘Benim bir hayatım, duruşum, dönüşümüm ve değişimim var. Ben de bunu anlatmayı seviyorum. Yazmamın en büyük sebebi kendimi iyi hissetmem. Bunun yanında eğer birisini güldürebiliyorsam, kendini iyi hissettirebiliyorsam daha da mutlu oluyorum’ diye konuştu.

Linç benim olayım…

Mert Vidinli’nin ‘hiç linç yedin mi?’ sorusunu ‘Linç benim olayım’ diyerek esprili bir dille cevaplayan Melis İşiten, ‘Konunun bazen benimle hiç alakası bile olmuyor, başka birinin dünyasında bile linç yiyorum. Artık çok alıştım. Etrafımda mizah yönü kuvvetli insanlar olduğu için buna gülmeye başladık. İlk başta böyle değildi, benden ne istiyorsunuz diyordum. Şimdi kötü konuşan kişiye bu benimle ilgili değil bu senin hayatınla ilgili bir problem diyorum’ diye konuştu.


Choose A Format