CANLI YAYINA ÇEKİÇLE ÇIKTI


Selin Ciğerci’nin aldırdığı tedbir kararını ihlal ettiği gerekçesiyle üç gün hapis yatan Deniz Akkaya’nın, magazin programında sunuculuk yaptığı Beyaz TV’nin yönetiminden uyarı aldığı için kanaldaki camları kırdığı iddia edilmişti. Eski mankenin, hakkında çıkan haberlerin ardından dün canlı yayına çekiçle çıkması gündem oldu.

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile uzun süredir polemik yaşayan, tedbir kararını ihlal ettiği için hapis cezasına çarptırılan Deniz Akkaya’nın, ‘sert çıkışlarından dolayı sunuculuk yaptığı Beyaz TV’nin yöneticilerinden uyarı aldığı’ haberleri çıkmıştı.

Yönetimin uyarılarından sonra sinirlerine hakim olamayan Deniz Akkaya’nın, kanalda olay çıkardığı ve camı çerçeveyi indirdiği iddia edilmişti. 44 yaşındaki eski manken, hakkında çıkan iddiaları, sunucusu ve yorumcusu olduğu ‘Söylemezsem Olmaz’ programının canlı yayınına elinde çekiç çıkarak tiye aldı.

Cam kırma sesleriyle yayına çıkan Deniz Akkaya, ‘Kanalımda bir doz cam kapı kırmadan asla güne başlamam’ göndermesiyle dikkatleri üzerine çekti. Bazı kişilerin ‘Boş koltuk varsa ben geleyim’ şeklinde program yapımcısına mesaj attığını belirten Akkaya, ‘Bilal ‘ben Gülben Ergen’i alacağım’ demiş’ diyerek, partneri Seren Serengil’e takıldı.

Programın diğer yorumcusu Seren Serengil de, ‘Her şeyi çok takmanızı önermiyorum. Atmalar, tutmalar olabilir. İnsanlar kızabilir, sinirlenebilir, her şey olabilir. Ama köstebek olunca da olmuyor yani. Gördüğünüz gibi Deniz burada. Herhangi birimizin kafası kırılmış değil. Cam da kırılmış değil’ ifadelerini kullandı.

 


Choose A Format