Cem Yılmaz 20. yılını sahnede kutladı


Antalya Film Festivali’nde ‘Yaşam Boyu Başarı Ödülü’ alan Cem Yılmaz, ‘Arif V 216’ filminin gösteriminin ardından yakın arkadaşı Ozan Güven’le seyircilerin sorularını yanıtladı.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in de izlediği ‘Cem Yılmaz’ın 20. Sinema Yılı’ söyleşisinin sonunda sanatçıya sürpriz pasta kesildi.

Sinemada 20. yılını Antalya’da seyircilerle kutlamaktan çok mutlu olduğunu söyleyen Cem Yılmaz ‘Evde de kutlayabilirdik. Burada sizlerle kutlamak çok anlamlı oldu’ dedi. Söyleşinin sonunda sahneye çıkan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Cem Yılmaz’ı kutlayarak çiçek verdi.

Birlikte çalıştıkları GORA filminde Ozan Güven’in çalışma disiplininden çok etkilendiğini ve onunla iyi arkadaş olduklarını söyleyen Cem Yılmaz filmin finalindeki, ‘Seni robot sanmıştık, adam çıktın’ repliğinin aslında senaryoda olmadığını, bu cümleyi filme Ozan Güven için özel olarak eklediğini söyledi.

Ozan Güven, Cem Yılmaz’ın bu esprisine gülerken, salonda kahkahalar koptu. Yılmaz, ‘Sinemada en çok hangi karakterleri sevdiniz?’ sorusuna bir süre düşündükten sonra, ‘Şener Şen’in oynadığı karakterler’ diye yanıtlayınca salondan alkışlar yükseldi.

Moderatörlüğünü Yekta Kopan’ın yaptığı söyleşinin yapılacağı AKM Aspendos salonunun önünde ilk gün olduğu gibi saatler öncesinden yine uzun kuyruklar oluştu.

Antalyalı sinemaseverlerin büyük bir ilgiyle izlediği söyleşi sık sık kahkahalarla kesildi, salonda çok eğlenceli ve unutulmaz anlar yaşandı.

 


Choose A Format