CENK EREN: KEŞKE HAKLI ÇIKMASAYDIM


Şeyma Subaşı’nın ayrıldığı sevgilisi Mohammed Alsaloussi hakkındaki iddialara yenileri eklendi. Haberlere göre; Şeyma Subaşı, sevgilisinin ona aldığı hediyelerin sahte olduğunu öğrenince ilişkisini bitirdi. Bu aşka başından bu yana şüpheyle  yaklaşan şarkıcı Cenk Eren’in yaptığı bir yorum sosyal medyada çok konuşuldu.

Mısırlı Mohammed Al Saloussi, sevgilisi Şeyma Subaşı ile kızı Melisa’nın yolculuk yapabilmesi için bir yolcu uçağının tüm biletlerini satın alarak uçağı kapatması gündem olmuştu. Bu jeste ünlü şarkıcı Cenk Eren şüphe ile yaklaşıp, ‘Bu kadar kolay harcanan paraların kaynakları hep sorunlu olur, bu imkanlardan yararlanırken bunun kaynağını sormak lazım. Allah korusun siz sevgiliniz sanırsınız, o sizi başka şeyler için kullanıyordur haberiniz bile olmaz. Bir de evladınız yanınızda’ demişti.

Ben yazınca linç edilmiştim…

Cenk Eren, Mohammed Alsaloussi hakkındaki dolandırıcılık iddialara üzerine o günlerde yaptığı yorumu hatırlatıp, ‘Keşke haklı çıkmasaydım, bir de böyle yazdığım için linçe uğramıştım’ dedi.

Şeyma Subaşı: Yaşadıklarımı anlatacak kelime yok

Bu arada Şeyma Subaşı, Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile yollarını ayırmasının ardından yeni bir açıklama yaptı. Kızı Melisa ile fotoğraf paylaşan Subaşı, ‘Yaşadıklarımı anlatacak kelime yok. Kızım benim güneş ışığım ve kahramanım. O yanımda olduğu için şanslıyım. Her şeyin bir sebebi vardır. Biz iyiyiz’ ifadelerini kullandı.

 


Choose A Format