DEFNE SAMYELİ: DEKOLTE GİYMEYİ SEVİYORUM


Bir mekandan çıkarken ayaküstü basın mensuplarıyla sohbet eden Defne Samyeli, sosyal medyada yaptıkları iddialı paylaşımlarla sık sık magazin gündemine gelen kızları Deren Talu (24) ve Derin Talu (18) hakkında konuştu.

Defne Samyeli’nin kendi sahne kıyafetleri ve pozları kadar iki kızı da gündemden düşmüyor. Eski haber spikeri ve şarkıcı, Deren ve Derin Talu’nun Instagram hesaplarından paylaştığı pozlarla ilgili açıklama yaptı.

Ünlü şarkıcı, konserlerinde tercih ettiği iddialı kıyafetleri hakkında, ‘Dekolte giymeyi seviyorum. Bence sahne de bunu hem kaldırıyor hem güzel duruyor’ dedi.

Samyeli, ‘Kızlarınız Derin ve Deren cesur pozlar paylaşıyor. Sosyal medyada çok konuşuluyor. Bunlarla ilgili kızlarınıza karışma durumunuz var mı?’ sorusuna, ‘Derin yeni 18 yaşına girdi. Deren zaten modellik ve oyunculuk yapıyor. ‘Cesur pozdan kasıt nedir, onu da çok anlamıyorum. Bütün yaşıtları da aynı pozları paylaşıyor…’ açıklamasını yaptı.

Samyeli şunları söyledi:

Kameraların önüne doğdular diye yaşıtlarının yaptığı herhangi bir şeyi, benden miras kalan bir ün dolayısıyla yapmamalarını istemem. Böyle bir sorumluluğu üzerlerine yüklemek istemem… Herkesin kendi hayatı var. Kızlarım da başlı başına birer birey. Bunun ünün getirdiği avantajları yaşadıkları gibi dezavantajları da yaşıyorlar… Çocuklara karşı sorumluluklarımın sınırını biliyorum. Kırmızı çizgilerimizi de karşılıklı biliyoruz. Oralarda kendilerine zarar vermeyecek şeyler yapmadıkları müddetçe başımın tacı ikisi de.


Choose A Format