DEMET ÖZDEMİR VE OĞUZHAN KOÇ AŞKI REKLAM MI?


Demet Özdemir ve Oğuz Koç, hakkında şaşırtan bir iddia ortaya atıldı. Çıkan iddiaların ardından ikilinin nasıl bir açıklama yapacağı merak ediliyor.

İtalyan, basınına göre Demet Özdemir ve Oğuz Koç aşkı sadece ‘reklamdan’ ibaret. ‘Torresette’ adlı internet sitesinde yer alan haberde Demet Özdemir ile şarkıcı Oğuzhan Koç hakkında kafa karıştıran bir iddia ortaya atıldı. Demet Özdemir’in, Oğuzhan Koç’un kariyerindeki durgunluğa son vermek için şarkıcıya yardım ettiği ve sahte bir ilişkiyi kabul ettiği iddiası gündeme bomba gibi düştü. Öte yandan Oğuzhan Koç’un, sosyal medya sayfasını güçlendirmek için para ile takipçi satın aldığı da iddia edildi.

Demet Özdemir’in bu anlaşmadan nasıl karlı çıktığını da aktaran İtalyan basını, Oğuzhan Koç ile Ilıcalı’nın dostluğunu öne sürdü. Demet Özdemir, son olarak ‘Doğduğun Ev Kaderindir’ dizisinde yer almış ve dizi Acun Ilıcalı’nın kanalında yayınlanmıştı. Öte yandan iddiaları ortaya atan gazeteci Alessandro Rosica, Oğuzhan Koç’un kendisini Instagram’dan engellediğini belirtti.


Choose A Format