DEMET ŞENER: İNSANLAR SEVİYELİ AYRILIKLARA ALIŞKIN DEĞİL


Cenk Küpeli ile evliğini sürpriz şekilde sonlandıran Demet Şener, önceki gün Bebek’te bir kaş tasarım merkezi çıkışı görüntülendi. 43 yaşındaki eski model, kendisini bekleyen muhabirlere, ‘Beni çok seviyorsunuz anladım’ diye takıldı.

Demet Şener, Cenk Küpeli ile boşanmaları hakkında, ‘Altında bir şey aramaya gerek yok, söyledik. Evliliğimiz o noktada tıkandı ve geleceğe yönelik böyle bir karar aldık. Beraber oturduk gayet güzel konuştuk. Kavgamız bir şeyimiz yok. Her zaman bizi yan yana görebilirsiniz. Başka söyleyecek bir şey yok’ dedi.

Cenk Küpeli’ye borçları sebebiyle ortak yaşadıkları eve icra geldiği haberlerini yalanlayan eski model, ‘Hiç böyle bir şey yok. Böyle bir şey olabilir mi? Bizim açıklamamız neden inandırıcı değil, anlamıyorum. İlla ki altında bir şey mi aramak lazım’ ifadelerini kullandı.

Ayrılık sonrası Cenk Küpeli’nin babası tarafından sosyal medyadan tekrar takibe alınması hatırlatılınca Demet Şener, ‘Babasıyla hiçbir zaman takipten birbirlerini çıkarmadılar. Bu, geçmişe dönük Cenk’in fotoğraflarına bakıp görülür. Hiç böyle bir şey yok’ şeklinde konuştu.

Cenk Küpeli’nin kendisi için aldığı arabayı kullandığı görülen 43 yaşındaki iş insanı, ‘Artık bu arabayı kullanmayacağım’ dedi.

Şener’e, Cenk Küpeli’nin yaşadığı eve gelip gitmesi sorulunca, ‘Her zaman gelebilir. Bize bakıyor iyi miyiz değil miyiz diye. Çocuklarla görüştü. Köpeğimizin bir tanesi iki gündür ondaydı, onu getirdi’ ifadelerini kullandı.

‘İnsanlar böyle seviyeli ayrılışlara alışkın değil herhalde’ diyen eski manken, ‘Kavgamız yok. İnsanlar seviyeli ayrılıklara alışkın değil, altında bir şey arıyor. Ama bir şey yok merak etmeyin’ açıklamasını yaptı.

 


Choose A Format