Deniz Akkaya’nın Ebru Gündeş isyanı!


Ebru Gündeş’in Amerika’da bulunan kocası Reza Zarrab’a havalimanının VIP bölümünü kullanarak gitmesi büyük yankı uyandırdı. Deniz Akkaya da, ‘Yahu bu kadının kocası ülkeyi satmış. Nobu’larda gezmekte. Pişkinlik. Siz de kadına VIP hizmet verin’ sözleriyle bu duruma siteme etti.

Yanında kızı ve menajeriyle Amerika’ya kocası Reza Zarrab’ın yanına uçan Ebru Gündeş’in görüntüsü magazin gündemine bomba gibi düştü. Kocasının kısa bir süre önce ünlü bir lokantada kendisinin yakın arkadaşı bir kadınla birlikte görüntülenmesinin ardından gerçekleşen bu yolculuk kafaları karıştırırken, okulların açıldığı gün kızı kucağında yurt dışına giden Gündeş’in videosu dikkat çekti. Görüntülerde sadece özel kişilerin kullanımına açık olan VIP kısmını kullanırken görülen Ebru Gündeş’in rahat tavırları dikkat çekti.

Deniz Akkaya isyan etti…

Bu görüntülerin ortaya çıkmasının ardından hemen herkes Gündeş’in bu hareketinin altında neyin yattığını konuşmaya başlarken görüntülere isyan eden isimse eski manken Deniz Akkaya oldu. Gündeş’in kocasının ülkesini satan biri olduğunu söyleyen Akkaya şu sözleri söyledi:

İnsanların devlete, kurumlara inancı böylesine kirlenmiş isimlerin halen fütursuzca devlet imkanlarını kullanması nedeniyle yitip gitmekte! Yahu bu kadının kocası ülkeyi satmış! Nobu’larda gezmekte! Pişkinlik! Siz de kadına VIP hizmet verin…

Paylaşımlarına Instagram hesabından devam eden Deniz Akkaya, ‘Hayatım boyunca hep haklının yanında durdum, yayın yaparken türlü baskılara rağmen, yapımcı ister diye kimsenin yanında konjonktür böyle ister diye yanlı yayın yapmadım’ dedi.


Choose A Format