‘Sadakatsiz’ dizisinin ‘Derin’i genç oyuncu Melis Sezen, InStyle Dergisi’ne konuştu.

İşte röportajdan öne çıkanlar…

* Şanslı bir çocuktum. Ailem kardeşim ve benim, bahçede toprağa basarak, hayvanların içinde büyümemizi istediler ve 5 yaşındayken şu an oturduğumuz bahçeli eve taşındık. Hayatım 5 yaşından önceki ve sonraki diye ikiye ayrıldı.

* Hayvanların içinde büyüdüm. Kedi, köpek, kuş, kaplumbağa, balık, tavşan, ördek, iguana… Kocaman bir aile olduk. Şimdi 4 köpeğimiz, yirmiden fazla kedimiz var. Mutlu bir çocukluk geçirdim.

* Oynadığım ‘Derin’ rolü bana çok şey öğretti. Genç bir kız olarak aşık olmayı, hayatın merkezine başkasını koyduğunda ve kendi mutluluğunu sadece ona bağladığında neler olabileceğini. Bir kızdan bambaşka bir kadına çok zor, çok engebeli bir yolculuk ‘Derin’inki. Dönüşümlerin kadını. Çok seviyorum onu.

* Başta çok sert tepkiler aldım. ‘Derin’den nefret ediyorlardı. Hakaret edip sövüyorlardı. Bölümler ilerledikçe ‘Derin’i anladığını söyleyen birçok kadından mesajlar geldi. ‘Derin’i tanıdıkça empati kurmalarına çok mutlu oldum.

* Tam bir ‘Oğlak’ burcuyum. İnatçıyım, sorumluluklarımı bilirim, köklerine bağlıyım, aileye çok düşkünüm ve çalışarak mutlu oluyorum. Yükselenim ‘Balık’ çok zıt burçlar. Ağlaklık değil ama sinirlendiğim zaman gözlerim dolar. Film izlerken ağladığım bile olur bazen.

* Kiloma dikkat ettiğim söylenemez. Yemek yemeği çok seviyorum. Beyin dışında sevmediğim bir şey yok. Yemek yemek benim için keyif. Benim için spor dans mesela. Düzenli dans ettiğim zaman vücudum hemen değişiyor.