DOMİNİK’TE ADAY OLSAM SEÇİLİRİM


Yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği ‘Survivor’ yarışmasının çekimleri Dominik Cumhuriyeti’nde gerçekleşen Acun Ilıcalı, bu ülkeyle ilgili dikkat çeken bir itirafta buldu.

Sahibi olduğu televizyon kanalında yayınlanan ‘Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’ programıyla gündemde olan Acun Ilıcalı, Can Tanrıyar’la birlikte Uçankuş TV’de Lerzan Mutlu ve Erol Köse’nin sunduğu ‘Pişti’ programına konuk oldu.

Başarılı televizyoncu, ‘Dominik’te bana en çok ‘papa’ (baba) derler. Gören herkes ‘papa’ diyor. Adaylığımı koysam seçilirim. Şimdi zengin köyüne geçtik. Eski çekim yaptığımız köyde kralım. Köyün yarısı bizde çalışıyordu zaten. Orada talihsiz olaylar yaşadık, çok sevdiğim bir arkadaşımızı kaybettik. O olaydan sonra orada daha fazla yaşamak istemedim. Dominik’in güneyine gittik. Oraya uzak bir yer, 300 km mesafe var. Şimdiki yer daha çok sosyete, çok zenginler var’ ifadelerini kullandı.

Babasıyla yaşadığı bir anıyı anlatan Acun Ilıcalı, ‘Babam benimle hep övünürdü. ‘Bu Acun farklı. Bir şey olacak ama ne olacak bulamadım’ derdi. Babamın çok önemli bir lafı vardır, hiç unutmam. Çok fazla TV seyreden biri değildi. ‘Baba çok güzel bir film var seyretsene’ dedim. Döndü bana ‘filmi sen çevir Acun, bırak filmi’ dedi. O gün söylediği benim hayat çizgimmiş sonradan anladım garip bir durum oldu’ şeklinde konuştu.

 


Choose A Format