EBRU ŞAHİN: SINIRLARIMI ZORLAMAK İYİ GELİYOR


Son tanıtımıyla 50 farklı ülkede sosyal medya trendlerine giren ‘Destan’ dizisinin başrol oyuncusu Ebru Şahin’in tüm dünyaya yayılan hayranları, diziyi heyecanla bekliyor.

Bugüne kadar yayınlanan iki tanıtımıyla yoğun ilgi görerek yüz binlerce yorum ve beğeni alan ‘Destan’ın yıldızı Ebru Şahin, Bozdağ Film Youtube kanalına projeyi, ‘Akkız’ karakterine nasıl hazırlandığını ve dizide seyircileri nelerin beklediğini anlattı.

Şahin, ‘Destan’la ilgili ‘Orta Asya’da daha önce işlenmemiş bir dönemi kendi gerçekliğimizde, destansı bir şekilde anlatacak olmak bizi çok heyecanlandırıyor. Kamera önünde ve arkasında çok yoğun bir dönemden geçiyoruz. Türklerin geldiği yeri ve o ruhu önce kendimize sonra insanlara hatırlatacak olmak bizi çok motive ediyor’ şeklinde konuştu.

Şahin diziye nasıl hazırlandığını ‘Her gün yaklaşık altı saatimizi profesyonel eğitmenlerle birlikte çiftlikte geçiriyoruz. Her gün daha da üstüne koyarak sınırlarımı zorlamak bana çok iyi geliyor. Gelişim, işimizin ruhuyla bütünleştiğinde de daha motive edici ve daha heyecanlı bir hal alıyor’ dedi.

 


Choose A Format