ESTETİK CERRAH BÜLENT CİHANTİMUR ESKİ EŞİYLE DAVALIK OLDU


Estetik Cerrah Bülent Cihantimur, 10 yıl önce boşandığı yazar Eylem Tok’u, cep telefonundaki fotoğrafları başka bir cihazla kontrol ettiği gerekçesiyle şikayet etti.

Akşam Gazetesi’nden Neslihan Keskin’in haberine göre İstanbul’da yaşayan ‘Doktor B’ lakaplı estetik cerrahı Bülent Cihantimur, 10 yıl önce boşandığı Eylem Tok’u savcılığa şikâyet etti. 14 yaşındaki oğlunun velayetinin annesinde olduğunu belirten Cihantimur, dilekçesinde, ‘Cep telefonumdaki belge ve fotoğrafların başka bir cihazla kontrol edildiğini fark ettim. Çok geçmeden eski eşim mesaj atıp ‘Telefonundaki her şeyi biliyorum. Evinde bir bayan var. O kadın oradan gidecek’ dedi’ açıklamasını yaptı.

Şikayetçi doktor, Tok’un aynı akşam evine gelip kapıyı yumrukladığını, İngilizce küfür edip oğlunu kendisine karşı kışkırtmaya çalıştığını ileri sürdü. Cihantimur, olay sonrası sevgilisinin evden ayrılıp ülkesine döndüğünü belirtti. Savcılık şikâyet üzerine Eylem Tok hakkında 3 ay uzaklaştırma kararı aldı.

Yazar Eylem Tok da çocuğunu yurtdışına kaçırmayı planlamakla suçladığı eski eşinden şikayetçi oldu. Cihantimur’un çalışanı Adem K.’nın evine izinsiz girdiğini öne süren Tok, ‘Bu kişi evin her yerini karıştırıp oğlumun pasaportunu bulamayınca beni arayarak yerini sordu. Çocuğumun yurtdışına götürülüp okula yazdırılacağını öğrendim, şikayetçiyim’ dedi.

 


Choose A Format