EZGİ MOLA: BİRİSİ BANA UYURKEN ESTETİK YAPMIŞSA BİLMİYORUM


‘Masumlar Apartmanı’ dizisinin Safiye’si Ezgi Mola hakkında geçtiğimiz günlerde gündeme gelen bir haber herkesi şoke etmişti.

Arkadaşlarıyla kahve içmek için dışarı çıkan, döndüğünde ise asansörde kaldığı iddia edilen oyuncu, bacağının koptuğu başlığıyla verilen haber hakkında konuştu. Ezgi Mola, annesi ve sevgilisi Mustafa Aksakallı’nın yaşadığı korkuyu anlattı.

Ayaklı Gazete Ödül Töreni sahiplerini buldu. Ünlü isimlerin akın ettiği törende, rol aldıkları dizide gösterdikleri performansla ödüle uzanan Ezgi Mola ve Merve Dizdar, şık ve uyumlu giyimleri ile dikkatleri üzerine çekti.

Sette çalıştığı sırada asansöre bindiği ve sıkışarak ayağının koptuğu haberleri çıkan Ezgi Mola, ‘Çok acımasız ve terbiyesizce olduğunu düşünüyorum, annem hüngür hüngür ağlayarak aradı. Ben de sette olduğum için  telefonu açamadım, birisi arayıp söylemiş ve annem bayılıp yere düşmüş’ dedi.

Estetik yaptırdığı iddialarına da yanıt veren Mola, ‘Arkadaşlar geçen aramızda konuştuk, ben oyuncu olmasaydım çok estetik yaptırırdım, ancak hiç yaptırmadım ve yapanlara da çok saygı duyuyorum. Tabii birisi uyurken bana estetik yapmışsa bilmiyorum’ diyerek kahkaha attı.

 


Choose A Format