GÜLBEN ERGEN VE BERNA LAÇİN TARTIŞTI: SANA HİÇ YAKIŞMADI


Berna Laçin ile Gülben Ergen Twitter üzerinden tartıştı. Laçin’in paylaşımına yanıt veren Ergen, ‘Berna bu nasıl bir yorum, provoke etmek sana hiç yakışmadı’ diyerek tepki gösterdi.

Türkiye’de günlerdir devam eden yangına dair paylaşım yapan Laçin, ‘Yalıkavak’ta Ebru Gündeş programında ‘Yakarım Roma’yı da yakarım’ diye bütün beldeyi inletiyor aynı dakikalarda Bodrum’un doğal kalmış tek koyu Mazı yangından tahliye ediliyor. Distopik film olsa bu kadar olmaz’ ifadelerini kullandı. Bunun üzerine Gülben Ergen, ‘Berna bu nasıl bir yorum’ diyerek tepki gösterdi.

Gülben Ergen sözlerine şöyle devam etti:

Berna bu nasıl bir yorum. O sahnede aylardır yaşamaya mücadelesi veren müzisyenler var. Sosyalleşmeyi, müziği, sanatı özlemiş insanlar var. Yasaklardan yeni çıkıldı. Repertuardan şarkı cımbızlamak ve bu acıyla, ülke yanarken, hepimiz perişanken, provoke etmek sana hiç yakışmadı.

Gülben Ergen’in sözlerine yanıt veren Laçin, ‘Repertuar seçimine şaşkınlığımla müzisyenlerin para kazanması bağlantısını kuramasam da geliri en az olan sahne sanatlarının bir mensubu olarak pandemi mağduriyetini yeterince yakından biliyorum. Hassasiyetime saygı beklemeyeyim en iyisi ben bakış açına saygı duymakla yetineyim’ yanıtını verdi.


Choose A Format