HADİSE: KAAN BENİ ÇOK YORDU


Oyuncu Kaan Yıldırım’la ilişkisini noktaladıktan kısa bir süre sonra iş adamı Mehmet Dinçerler ile aşk yaşamaya başlayan Hadise, yakın çevresine ‘Kaan’a tahammülüm kalmamıştı. Mehmet hayatıma öyle bir girdi ki ilk bakışta aşk oldu’ dedi.

Geçtiğimiz günlerde yeni şarkısı ‘Hay Hay’ı çıkaran Hadise’nin özel hayatında yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Oyuncu Kaan Yıldırım ile ayrılan Hadise, iş adamı Mehmet Dinçerler ile yeni bir ilişkiye başladı.

Yakın çevresine dert yanan Hadise, Kaan Yıldırım ve Mehmet Dinçerler hakkında, ‘Beni çok mutlu ediyor ve prensesler gibi hissettiriyor. Savaştan çıkmış gibiyim… Kaan beni çok yordu. Bu dönemde uzun süre ilişki istemezdim ama Mehmet öyle bir hayatıma girdi ki… İlk bakışta aşk oldu’ dedi.

Kaan Yıldırım ile ayrılık sürecinden bahseden şarkıcı, ‘Daha önce bitirmek istedim ama ‘Toparlayalım’ diye yalvardı. Son olarak bana, ‘Ailem basında çıksın istemiyorum’ dedi. Her şeyime karışıyordu; işime, fotoğraflarıma, sosyal medya hesaplarıma… Artık bu işin bittiğini mesaj attım ve kendisine tahammülüm kalmadığını belirttim’ ifadelerini kullandı.

 


Choose A Format