HADİSE: SEBEBİ SENSİN


Geçen ay Bodrum’da görüntülenerek birliktelikleri ortaya çıkan çift, daha sonra Meksika’nın gözde tatil beldesi Tulum’a gitmişti.

Hayranları tarafından Tulum’da da yakalanan Hadise ve Mehmet Dinçerler’in bir restoranda yemek yerken çekilen fotoğrafı, sosyal medyada paylaşılmıştı. Kısa bir süre önce sevgilisiyle İstanbul’a dönen 35 yaşındaki şarkıcı, tatilde Dinçerler’e verdiği pozları, Instagram hesabından yayınlamaya devam ediyor. Önceki gün kumsalda çekildi fotoğraflarını paylaşan Hadise, gönderisine, ‘Bu gülümseme benim ama sebebi sensin’ notunu düştü. Hadise’nin paylaşımı kısa sürede hayranlarından yoğun ilgi gördü.

Hadise’nin paylaşımlarının ardından ünlü şarkıcı, sevgilisi Mehmet Dinçerler’in doğum gününde ortaya çıktı. 33. yaşını kutlayan Dinçerler ve Hadise’nin fotoğrafları sosyal medyada paylaşıldı. Dinçerler’in doğum günü pastasındaki detay Instagram takipçilerinin dikkatlerden kaçmadı. Hadise ve Mehmet Dinçerler’in isimlerin baş harflerinden yapılan çikolatalar pastada yer aldı.


Choose A Format