HADİSE’YE SEVGİLİSİNDEN ROMANTİK SÜRPRİZ


Hadise ile Mehmet Dinçerler’in aşkı doludizgin devam ediyor… 36 yaşına giren  şarkıcıya, sevgilisinden romantik bir sürpriz geldi.

Hadise, oyuncu Kaan Yıldırım’dan ayrıldıktan sonra aradığı mutluluğu Mehmet Dinçerler’de buldu. İş insanı ile birlikteliği temmuz ayında Bodrum’da belgelenen şarkıcı, 36 yaşına bastı. Ünlü popçu, ‘Doğum günü kutlamaları başladı’ notuyla yeni yaşı için paylaşım yapmayı ihmal etmedi. Takipçileri, Hadise’yi mesaj yağmuruna tuttu.

Hadise’den bir gün sonra yeni paylaşımlar geldi. Sevgilisi Mehmet Dinçerler’le pozlarını sosyal medyada yayınlayan şarkıcı, ‘Hadise, Paris’te’ notunu düştü. Popçu, Instagram’ın hikaye bölümünden yayınladığı karede ise Dinçerler’i kastederek, ‘Bana ‘seni doğum gününde Paris’e götürmeme izin ver’ dedi’ mesajını yazdı.

İş insanı, doğum gününde sevgilisine romantik bir sürpriz yaparak, Paris seyahati organize etti. Hadise’nin mutluluğu fotoğraflara da yansıdı. Daha önce Mehmet Dinçerler ile Meksika’nın gözde tatil beldesi Tulum’a giden Hadise, sevgilisine bu pozu vermiş ve fotoğrafının altına da, ‘Bu gülümseme benim ama sebebi sensin’ notunu düşmüştü.


Choose A Format