HALUK LEVENT’İN ÇAĞRISINA ALEYNA’DAN YANIT


Haluk Levent, genç popçu Aleyna Tilki’nin kendisini arayıp sahnede giydiği kıyafetleri müzisyenler için satarak elde edilen geliri bağışlamak istediğini açıkladı.

Koronavirüs pandemisi nedeniyle salgından olumsuz etkilenen müzisyenler için, yeni normalleşme döneminde eğlence mekanlarının kapalı kalmaya devam edeceği belirtilirken Aleyna Tilki’den anlamlı bir hareket geldi.

Haluk Levent, ekonomik olarak zor günler geçiren müzisyenler için harekete geçerken bir destek de şarkıcı Aleyna Tilki’den geldi. Ünlü şarkıcı Levent, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla gelişmeleri aktardı.

Aleyna Tilki’nin kendisini arayarak, projeye destek olmak için sahnede giydiği kostümleri satmak istediğini söylediğini belirten Haluk Levent, paylaşımıyla ilgi gördü. Tilki’nin müzisyenlere destek olma talebi, takdirle karşılandı.

Haluk Levent, ‘Ve enteresan bir gelişme! Aleyna Tilki aradı. ‘Haluk ağabeyciğim sahnede giydiğim kostümlerimi satmak istiyorum. O parayı da kampanya yaptığınız müzisyenler için kullanmak istiyorum’ dedi.


Choose A Format