Dayı Şov’ yeni bölümünde Hülya Avşar’ı konuk etti. Programın çok güzel bir güne denk geldiğini söyleyen Dayı, Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı.

Dayı’nın, telefonunda ünlülerden kim olduğunu sorması üzerine Hülya Avşar, ‘Bir tek Sezen Aksu ve İbrahim Tatlıses’ diyerek  arkadaşlarının genellikle tenis ve spor camiasından olduğunu söyledi. ‘Çapkınlığını duyunca koşa koşa geldim’ diyen Avşar, “Ben de bekarım; kimse yok hayatımda’ sözleriyle Dayı’ya takıldı.

Kabiliyet varsa, yapacak bir şey yok…

Avşar, ismini nasıl markalaştıracağını soran Dayı’ya, ‘Kendini geliştireceksin’ dedi. Dayı’nın mesleki belirsizliğin, yani her yere bulaşmanın iyi mi, kötü mü olduğunu sorması üzerine, ‘Bana taş atıyorsan eğer, hem sinema hem televizyon hem sahne yaptığım için… Kabiliyet varsa, yapacak bir şey yok. Kendini yenilemen lazım. Kendine bir şey kattıkça markalaşıyorsun’ yanıtını verdi.

Fatma Girik bana bir tokat attı…

Dayı’nın ‘Masumiyet’ dizisindeki rol arkadaşı Ertuğrul Postoğlu’na nasıl tokat attığını sorması üzerine, ‘İnsan kıyamıyor tabii karşısındaki oyuncuya vurmaya ama ben hayatım boyunca filmlerde o kadar dayak yedim ki… Mesela Fatma Girik bana bir tokat attı, parmağım yerinden çıktı. Buna benzer çok şey yaşadım sinemada. Dayak yiye yiye atmayı da öğrendim’ diyerek sözlerini sürdürdü.

Artık çok seçenek var…

Avşar, Youtube hakkındaki düşüncelerini soran Dayı’ya, ‘Artık çok seçenek var. İyi olmaya mecbursun. Onların arasından sıyrılabiliyorsan sıyrılıyorsun. Ama Youtube’da ünlü olan kişiler nedense kalıcı olmakta zorlanıyorlar. Biri çıkıyor, sonra unutuluyor. Sonuçta bize kalıyorsunuz’ diyerek esprili bir yanıt verdi.

Ne yapalım, iş gereği olmuştur…

Akıllarda yer eden Ricky Martin anılarını soran Dayı’ya Hülya Avşar, o gün eve giderken çok korktuğunu, eski eşi Kaya Çilingiroğlu’na, ‘Ya ben bir şey yaptım, Ricky Martin’in poposunu elledim’ dediğini söyledi. Çilingiroğlu’nun önce duraladığını, ardından ‘Ne yapalım iş gereği olmuştur’ yanıtını vermesi üzerine rahatladığını anlattı.

‘Hayatında kaç kişi var’ diye soracaksın…

Avşar ayrıca Dayı’ya talk şovun incelikleriyle ilgili ipuçları verdi. ‘Bana ilk ne sorardın?’ diyen Dayı’ya, ‘Önce seni tanımam lazım. Bir iki done ver de ona göre sorayım’ yanıtını verdi. Dayı’nın ‘Çapkınlık var bende’ demesi üzerine, ‘Çapkın mısın diye sorulmaz, Hayatında kaç kişi var diye sorarım’ dedi.

Helin Avşar’ın mesajını okudu…

‘Hızlı Sorular’ bölümünde soruları yanıtlayan Hülya Avşar, ‘Herkesin bütün mesajlarınızı okuması mı, bütün fotoğraflarınızı görmesi mi’ sorusuna, ‘Mesajları’ diye yanıt verdi. Bunun üzerine Dayı, Avşar’dan gelen son mesajı okumasını istedi. Kardeşleriyle ‘Üşütükler’ isimli bir grupları olduğunu söyleyen Avşar, Helin Avşar’ın programı izlerken, ‘Koptum. Altıma işedim’ diye mesaj attığını söyledi.

Feci bir zeka var karşımda…

Programın sonlarına doğru Dayı’nın onu iyi konuk edip etmediğini sorması üzerine Avşar, ‘Feci bir zeka var karşımda. Mücadele edemeyeceğimi düşünüyordum ama insan keyif alıyor zeki insanlarla olunca’ diye yanıt verdi.

Yeni müzikalin sinyallerini verdi…

‘2022’de bizi nasıl bir Hülya Avşar bekliyor’ sorusu karşısında ise, yeni bir müzikal projesinin olabileceğinin sinyallerini verdi, ‘Mutlaka değişik bir şey yapmak istiyorum. Kafamda var bir şeyler. Mesela müzikal…’ açıklamasını yaptı.