HÜLYA AVŞAR ŞART KOŞTU: DEDİKODU YOKSA KAHVE DE YOK!


Uzun süredir tatil için gittiği Ayvalık’ta olan Hülya Avşar, İstanbul’a bir döndü pir döndü. Muhabirlerle sohbet eden Avşar, hayli neşeliydi.

Gazetecilere ‘Sizi özlemişim’ diyen Avşar, ‘Arkadaşlar ne zamandır sizi görmüyorum, kapatın da şu kameraları biraz dedikodu anlatın bana. Hatta bir kahve ısmarlayayım size ama dedikodu yoksa kahve de yok’ dedi. İbrahim Tatlıses’in 13 yıl aradan sonra sahneye çıkacağı hatırlatılan Hülya Avşar, ‘İbrahim Tatlıses her şekilde sahneye çıkar’ ifadelerini kullandı.

Muhabirlerin ‘Sahneleri özlediniz mi?’ sorusuna şaşırtan bir cevap veren Avşar, ‘Hayır sahneleri özlemedim. Doğru düzgün sahne mi var? Şimdikilere sahne diyemiyorum ben. Lokal desem daha doğru olur’ dedi.

Yakın zamanda müzikal projesiyle sevenleriyle buluşacağını belirten Hülya Avşar, ‘O kadar içime sinen bir iş oldu ki şuan müzikal oyunuma fokuslanmış durumdayım. 7-8 aydır onunla ilgili çalışmalarım sürüyor’ şeklinde konuştu.

Gazetecilerin ‘Hayatınızda birisi olduğu söyleniyor?’ sorusu üzerine esprili bir cevap veren Hülya Avşar, ‘Bir kişi mi diye konuşuluyor? Çok ayıp’ diyerek gülümsedi.

Sosyal medyaya koyduğu iddialı pozları hakkında da konuşan Hülya Avşar, ‘Ben fotoğraf koydukça siz ‘Genç kızlara taş çıkardı’ başlığı atıyorsunuz. Herkes kendi yaşında kendine bakması gerek, gençlerle kıyaslamak hoş olmuyor’ dedi.

 


Choose A Format