İREM’İN HAYALİ GERÇEK OLDU


Yıllar önce katıldığı Beyaz Show’da Beyazıt Öztürk’e en büyük hayalinin Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava sahnesinde konser vermek olduğunu söyleyen İrem Derici sonunda bu hayalini gerçekleştirdi.

Kariyeri boyunca katıldığı programlar, hakkında çıkan gazete kupürlerinden hazırlanan bir VTR ile başlayan konserin açılış şarkısı ‘Ben Tek Siz Hepiniz’ oldu. Provaları yaklaşık 2 ay süren ve 150 kişilik büyük bir ekiple çalışan İrem Derici, hitleri ve özel olarak seçtiği coverlardan oluşan 24 şarkılık bir repertuvar hazırladı.

İrem Derici Harbiye konserinde 4 farklı kostüm giydi. İki bölümden oluşan konserde İrem Derici özel güvenlik eşliğinde gelen 2 milyon TL değerindeki pırlanta yüzük ve kolyeleriyle de göz kamaştırdı. Renk efektleri ve ışık oyunlarıyla görsel bir şölene dönüşen konserinde İrem Derici ‘ye 30 dansçı eşlik etti.

İrem Derici, gördüğü ilgi karşısında duygusal anlar yaşadı. Şarkıcı, ‘Ağlamam çok zordur ama bu sevgi karşılığında mutluluk gözyaşlarım bunlar iyi ki varsınız… Bu sahne benim hayalimdi, sayenizde hayal gerçek oldu’ dedi.

İrem Derici’yi bu gecede meslektaşları Ece Seçkin ve Derya Uluğ da yalnız bırakmadı.

 


Choose A Format