Karacabey Şahan Gökbakar’ı bekliyor


Oyuncu Şahan Gökbakar, ’Recep İvedik 6’ filminin, Bursa’nın Karacabey ilçesindeki Longoz Ormanlarında çekileceğini açıkladı. 

Şahan Gökbakar, yönetmen kardeşi Togan Gökbakar ve yapımcı Çağrı Özeren ile birlikte Karacabeyi ziyaret ederek Belediye Başkanı Ali Özkan ile bir araya geldi. Ünlü oyuncu, serinin 6’ncı filmini Karacabey’de çekmeye karar verdikleri günden itibaren Belediye Başkanı Özkan’ın kendilerine destek verdiğini söyleyerek, ‘Film için mekan aramaya başladığımızda, İstanbul’un ve Bursa’nın yanı başında bu kadar güzel bir ormanlık alanı düşündük. Dünyada nadir olan ve Türkiye’de 4 tane olan bu Longoz ormanlarının en büyüğünde, Karacabey’de filmi çekmeye karar verdik. Türkiye için burası önemli bir yer. Filmden sonra buranın değerine bizim de katkımız olursa çok seviniriz’ dedi.

Başkan Özkan da Longoz ormanlarının Karacabey’in önemli bir değeri olduğunu ifade ederek, ‘İçerisinde 300 çeşit kuş türünü barındıran ve endemik bitkilerin yer aldığı önemli bir yer. Şahan Gökbakar, Recep İvedik 6’yı burada çekecek. Ekibiyle beraber Karacabey’in misafiri olacak. Bütün Karacabeyliler adına, ’güzel ilçemize hoş geldiniz’ diyorum. Şahan Gökbakar’ın yeni çekeceği film de, Karacabey’in tanıtımı açısından önemli bir unsur olacak’ diye konuştu.

 


Choose A Format