KARAR VERDİLER: BOŞANIYORLAR


Oyuncu Bensu Soral ve iş insanı Hakan Baş 2018 yılında görkemli bir düğünle nikah masasına oturmuştu. Ancak çift, geçtiğimiz günlerde ihanet iddialarıyla magazin gündemine geldi.

Önce Hakan Baş’ın Mira Ceren’le gece kulübünde samimi bir şekilde eğlendiği haberleri gündeme geldi. Sonrasında ise Bensu Soral’ın ise eski rol arkadaşı Kubilay Aka ile bir binanın çatısında çekilen fotoğrafları ortaya çıktı.

Soral, ‘ihanet’ iddialarıyla ilgili sorular üzerine, ‘Her şeye hakimsiniz. Ekstra hiç bir şey yok. Gerçekten üçüncü şahıslarla hiçbir alakası yok. Zor bir dönemden geçiyoruz. Onun dışında bir şey yok. Hakan ile küsmedik ayrı değiliz’ dedi. Çok geçmeden Bensu Soral ve Hakan Baş ortak bir açıklama yaparak ‘Şu dönemde evliliğimizle ilgili hassas bir süreç içerisindeyiz. Biraz zamana ve sizlerin de hassasiyetine ihtiyacımız var’ dedi.

Çiftin birlikte bir arkadaşlarının düğününe katılması ise kriz çözüldü olarak yorumlandı. Ancak ‘2. Sayfa’nın haberine göre; ikili evliliklerini kurtarmayı başaramadı ve boşanma kararı aldı. Hakan Baş ile Bensu Soral’ın, boşanma davasının açılması için avukatlarıyla görüşmeye başladı iddia edildi. ifadelerini kullandı.


Choose A Format