KENDİ KENDİMİ YÖNETMEYİ ÖĞRENDİM


2 buçuk ayda 22 kilo veren Deniz Seki, Şeyda Coşkun’la Instagram canlı yayınında buluştu. Coşkun’la geçirdiği zayıflama sürecini anlatan şarkıcı, ‘Konserlerde kulise koşu bandı istiyorum’ dedi.

Deniz Seki, Instagram canlı yayınında Şeyda Coşkun’la zayıflama hikâyesini anlattı. ‘Anneciğimin rahatsızlığı, hayatın getirdiği ağırlıklar omuzlarımda yük yaptı ve kilo aldım’ diyen Seki, Coşkun’un hazırladığı program sayesinde 2 buçuk ayda 22 kilo verdi.

Zayıflama sürecini anlatan şarkıcı, ‘Kilo verirken Şeyda günde 50-75 dakika yürütüyor. Başka spora izin vermiyor. Sokakta yürüyemezsem koşu bandımda yürüyorum. Gittiğim konserlerde de kulise koşu bandı istiyorum’ dedi.

Seki’nin 40’ıncı günden sonra zımba gibi bir vücuda sahip olduğunu söyleyen Şeyda Coşkun, ‘Kadının bacakları için photoshop diyorlar. Bacakları cidden ince. Bir karın vardı, o da gitti’ diye konuştu.

Doğru beslenme ve spor ile ideal kilosuna kavuştuğunu ifade eden Deniz Seki, ‘Kesinlikle artık kilo almak yok. Kiloyu hiç yemek yemeyerek vermedim. Doğru yiyerek kilo verebileceğimi öğrendim’ dedi. Günde 4 litre su içen ve evde yoğurdunu bile kendisi yaptığını söyleyen şarkıcı, ‘Antidepresan kullanıyordum. Uyuyamıyordum, uyku hapı alıyordum. Şimdi başım ağrıdığında bile ilaç almıyorum. Kendi kendimi yönetmeyi öğrendim’ diye konuştu.

 


Choose A Format