‘MARAŞLI’NIN GÜZELİNDEN AŞK SÖZLERİ


‘Maraşlı’ dizisinin Firuzan’ı Rojda Demirer samimi açıklamalarda bulundu. Canlandırdığı karakterle ilgili konuşan 41 yaşındaki Rojda Demirer, ‘Zor aşık oluyorum, ama aşık olunca iliklerime kadar yaşıyorum’ dedi.

Dizide kendisinden yaşça büyük ama zengin bir adamla evlenen ‘Firuzan’ karakteri hakkında konuşan Rojda Demirer, ‘Yaş farkının çok önemli olduğunu düşünmüyorum. İki insan birbirini seviyorsa diğer konular teferruattan öteye geçemez. Ama yaş farkının bazı zorlukları olabilir, kişilerin sevdiği şeyler, zevkleri ve bazı konularda fikir ayrılıkları… Ama anlaşabiliyorlarsa bu fark sadece sayıdan ibarettir’ dedi.

Voleybolcu Ulaş Kıyak’la birlikteliği hakkında ‘aile olup çoluk çocuğa karışma gibi bir hayali olup olmadığı’ sorulan Rojda Demirer, ‘Aile olmak çok güzel bir duygu, ancak bu planlanabilen bir şey değil. Kendiliğinden ilerler ve oluşur, zaman buradaki en büyük yardımcı… Ben kendi üzerimde şimdiye kadar hiç böyle bir baskı hissetmedim. Doğru insan ve zamanda olacağına inandım hep ve kendimi akışa bıraktım. Ama şu anda hem ben hem Ulaş kendimizi bu duruma yakın hissediyoruz diyebilirim’ açıklamasını yaptı.

 


Choose A Format