MEHMET ALİ ERBİL: GÖĞÜSLERİMİ KÜÇÜLTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM


Şovmen Mehmet Ali Erbil, 2. Sayfa programına konuk oldu ve merak edilenleri canlı yayında anlattı.

İşte öne çıkanlar…

* Bölüm başı 1 trilyon 2 trilyon para veriyorlar. Televizyonu bitirdiler. Televizyonculuk mu kaldı? Ben zamanında vergi şampiyonu oldum inşallah bu arkadaşlarımız da aldıkları paranın hakkını verirler…

* Can Yaman’ı izlediğim yok. Bir dizide denk gelmiştim. Kültürlü bir çocuk. İtalyancası var, İngilizcesi var… Ben takdir ediyorum.

* Serenay Sarıkaya’yı beğeniyorum. Hem sesi var, hem oyunculuğu var, hem aurası var. Dünya starlarıyla başa çıkabilecek bir isim… Olgun ve komik erkeklerden hoşlanıyormuş duyduğum kadarıyla…

* Kıvanç Tatlıtuğ’un ‘Organize İşler’deki rolü çok abartıldı, bana yapay geldi. Kenan İmirzalıoğlu’nu hep aynı buluyorum…

* İlk evliliğimde param yoktu. İçgüveysi gittim. Her evliliğimde sıfıra düştüm. Yeniden başladım. Son evliliğimde çok vardı, yarısını verdim. Verdiğim nafakalardan hiç pişman değilim. Neticede çocuklarım var. Hepsinin evlerini üzerlerine verdim.

* Evliliklerimin dışında hiçbir kadına hiçbir şey almadım. İlişkilerimde cimriyim. Çocuğumun annesi dururken ne gerek var? Taksi paralarını veriyorum…

* Çocuklarımın geleceğini garanti altına aldım. Sezin’in eşi benim hastalığım boyunca 9 ay başımdan ayrılmadı. Allah herkese öyle bir damat nasip etsin.

* Kaç tane evim olduğunu söylemeyelim. Benim değil, dünya malı. Kiradaki evlerden yada faizlerden geçiniyorum. 3 evi sattım, baktım ki 10 kira getiriyor faiz. Faize yatırdım. Evde 7 kişiyiz. Asistan maşallah o kadar boğazlı ki, 10 kilo aldı geldiğinden beri…

* Ali Sadi ABD vatandaşı olduğu için doğum yeri New York yazıyor. Benimkinde Tophane…

* Tuğba çok omurgalıdır. Yüz göz olmaz. Her şeyini anlatmaz. Disiplinlidir. Ali bana gelmek istiyor. Biraz disiplinden çıkınca hemen anneye yolluyorum.

* Aldığım ilaçların etkisiyle Seda Sayan’la tartıştım. Eve gelip gidenler dolduruşa getirince ben de öyle bir serzenişte bulundum. Ben başlattım, ben haksızlık ettim. Benim annem gibidir, beni kendi evlatlarından ayırmaz. Ali Sadi’nin doğumunda New York’ta hastanede Seda vardı. Nihat Doğan kulağına ezan okudu. Sezin’i Seda büyüttü. Bugüne kadarki kavgalarım içinde sadece Seda Sayan ile olandan pişmanım.

* Göğüslerimi belki küçülttürebilirim. Belki ameliyat olurum ama korkuyorum. Beni rahatsız ediyor. Şuan düşünüyorum, doktorum ‘bakarız’ dedi. Ben büyüklüğüne takılıyorum.

* Başıma bir iş gelse direkt Muhsine’yi ararım. Bugüne kadar, 20 sene oldu belki de geçti… Bankada kaç param var, evlerden kaç para kira alıyorum hiç bilmem… Muhsine bilir. Evde çalışanların maaşlarını dahi bilmem. Muhsine’ye ‘çok kötü durumdayım, varını yoğunu sat’ desem bir dakika durmaz.

* Normal yürüyemiyorum ya DM’den yürüyorum. Çok zevkli bir şey. Ben ‘Takibe takip bayan’ yazıyorum. Taciz yok, hakaret yok, asılma yok…Orda sohbet genişliyor, telefon numarasına geçiyoruz. Geçen bir kız geldi, gördüm ‘Arkadan Demet Akbağ gelecek her halde kamera şakası bu’ dedim. Kızın bir bacağı iki bacağım kadar, ekmek çarpsın. Hemen içeri kaçtım bir daha gelmedim. Abime ‘toplantısı var de’ dedim.

* Sanatçıların en doğalı Yıldız Tilbe. Sesine, şarkılarına güveniyor. Sanat dünyasında güzel ve hoş görünmek zorundasın. Seda bunu yıllardır çok iyi yapıyor.

* Eskiden Yasmin’i uyarıyordum. Artık hikayesine bile bakmıyorum. Kanıksandım çünkü… Genç kızlar bunu seviyor ne yapayım? Bakmıyorum, görmediğim için takmıyorum.

* Bütün eşlerim benden çekmiştir. Evliyken magazinde hiç yakalanma olayım çıkmadı. Hep üstümde o algı vardı ama gören olmadı. Ben dört evlilik yaptım, bir tanesine elimi kaldırmadım. Eşlerimin arkasından da kötü bir şey söylemedim onlar da aynı şekilde hiç kötü konuşmadılar. Eski eşlerim çocuklarımı çok iyi yetiştirdiler.

 


Choose A Format