Merhum Vatan Şaşmaz ile bir dönem ‘Sabah Şekerleri’ programını sunan Melike Öcalan, Bodrum’da sakin bir hayat yaşıyor.

Daha 12 yaşındayken çocuk defileleri sunumuyla ekranlara ‘merhaba’ diyen Melike Öcalan, 5 yıl önce ekranlara ara verme kararı almıştı. Pandemi dönemi boyunca da Bodrum’daki evine yerleşen Öcalan bu dönemde boş oturmayarak televizyon için yeni projeler üretip, gelecekte yazacağı kitabın taslaklarını hazırlamayı ihmal etmedi. Ünlü sunucu ekranları çok özlediğini açıkladı.

Bodrum Bardakçı koyundaki evinde yepyeni dostluklara imza atan başarılı sunucu eski dostu İzel ile güzel bir ikili olmuşlar. Günlerinin çoğunu otelin bahçesinde geçiren iki dost aynı zamanda güzel bir fotoğraf çekimi de yapmışlar. Çekimlerde A’dan Z’ye her şeyle İzel bizzat ilgilenerek Melike Öcalan’la muhteşem bir çekime imza atmış.

Melike Öcalan, ‘Meğer ne kadar hasretmişiz aynı sektörde, aynı dili konuşup, yapıcı fikir alışverişi yapabileceğimiz dostluklara. Bir baktık ki ben onun saçını, o benim makyajımı, ben onun şarkı seçimini, o benim fotoğraf çekimimi yapar hale gelmişiz. 2021 yazı bize birbirine çok faydalı bir dostluğun anahtarını hediye etti’ dedi.