MİNE TUGAY: EN YAKIN HİSSETTİĞİM KARAKTER ENDER’Dİ


Oyuncu Mine Tugay, kariyer serüveni, gelecek dönem projeleri ve kendisine dair merak edilen her şeyi MAG dergisine anlattı.

Canlandırdığı karakterler içerisinde kendisini en yakın hissettiği karakterin ‘Medcezir’ dizisindeki ‘Ender’ olduğunu söyleyen Tugay, ‘Kendimi en yakın hissettiğim ve açıkçası oynarken cepten yediğim rol Medcezir dizisinde Ender karakteriydi. Cepten yemek derken role elbette çok şey katmaya çalıştım, partnerimle üzerine çok konuşup çalıştık ve karakterleri var ettik ama oynaması benim için kolaydı’ dedi.

‘Aşkın sizin hayatınızdaki yeri nedir?’ sorusuna ise ünlü oyuncu, ‘Aşk dediğimiz kavram, zaman içerisinde boyut olarak farklılaşabiliyor. İki insan arasındaki aşktan bahsediyorsak beni besleyen bir şey olduğunu söyleyebilirim’ yanıtını verdi.

Tugay, kendisinde en sevdiği ve sevmediği özellikler için ise şunları söyledi: Kendimde en sevdiğim özellik, insanları tanıma ve anlama hevesim hiç bitmiyor. Bu işimin de getirdiği bir özellik ve bunu seviyorum. Sevmediğim özelliğim ise biraz sabırsızım. Ama bunun üzerine de çalışıyorum. Her şeyi zamana bırakmak gerektiğini, sabırsızlandığım konu ile ilgili kafamdaki soru işaretlerini minimalize etmeyi öğretiyorum kendime. Yol aldığımı söyleyebilirim…

 


Choose A Format