MURAT BOZ BENİ ŞOK ETTİ


Türk Halk Müziği sanatçısı Hilal Özdemir; maddi olarak zor günler geçirdiğini gözyaşlarıyla anlatmıştı. Özdemir bu günlerinde kendisine destek olan isimleri açıklarken, eski eşi Hazım Körmükçü’yle ilgili soruya da yanıt verdi.

Ünlü sanatçının açıklamaları dinleyen herkesin yüreğini sızlatırken Özdemir, ‘2.Sayfa’ programına hiç ummadığı kişilerden telefonlar aldığını açıkladı:

Hiç ummadığım, hiç tanımadığım insanlar aradı. Yanımda olduğunu sandığım ama çok uzakta olan; ama çok uzakta olduğunu düşündüğüm insanların da ne kadar yanımda ve yakınımda olduklarını gördüm bu süreçte. Allah hepsinden razı olsun. Beni bu anlamda etkileyen insanların başında hiç tanımama rağmen; güzel insanlığından dolayı Murat Boz’a çok teşekkür ediyorum. Hemen arayan Fulden Uras’a teşekkür ediyorum. Haluk Levent sağ olsun eski kadim dostum hemen yanıma gelip bir eylem planı çıkardı. Almula Merter, Metin Özülkü, Sümer Ezgü herkese ama herkese binlerce kez teşekkür ediyorum.

‘Eski eşiniz aradı mı?’ sorusuna yanıt veren Hilal Özdemir, ‘Ben çocuklarımdan onay alarak bu yayına katılmıştım. Eski eşim aramadı ama avukatı arayıp nafakayı ödeyeceğini söyledi. Henüz yatan bir para yok’ şeklinde konuştu.

 


Choose A Format