NEBAHAT ÇEHRE: UĞUR UZAYDA MI YAŞIYOR?


Usta oyuncu Nebahat Çehre, Uğur Yücel’in ‘Kimi yaratıklarla aynı işi yapıyor olmak tuhaf değil mi?’ sözleri hakkında konuştu.

Önceki gün görüntülenen Nebahat Çehre’ye Uğur Yücel’in sosyal medyada da gündem olan açıklaması hakkında ne düşündüğü soruldu. Çehre, ‘Uğur uzayda mı yaşıyor? Kendisini uzayda falan zannetti galiba. Yaratık kelimesi çok ağır olmuş. Benden bir şey istiyorlarsa, seve seve yaparım. Gençlere kapı açmak lazım. Biz genç değiliz, ben gençlerle hep saygı ve sevgi çerçevesinde çalıştım. Sen karşındaki kişileri yaratık olarak görüyorsan o kişilerle olan teklifleri kabul etmezsin olur biter. Yolu açık olsun ne diyeyim’ dedi.

Kadına saygısızlık…

Nebahat Çehre, Uğur Yücel’in ’45 yaş üstüne burun kıvırıyorum, 35’ten yukarı kullanım kılavuzu istiyorum’ açıklamasına da, ‘Bu sözler tamamen kadına saygısızlık’ şeklinde tepki gösterdi.

Ne demişti…

Uğur Yücel, Hakan Gence’ye verdiği röportajda aşk hakkında konuşurken, ‘Kadın 45 yaşında diyorlar. Burun büküyorum. 35’ten yukarı kullanım kılavuzu istiyorum. TC kimlik soruyorum, aşı karnesi, sağlık raporu. Benimkileri de masaya koyarak tabii. Yatakta aniden paket olursak sorumluluk ona kalmasın’ demişti. Yücel, ‘Oyunculuk sektörüne dair sizi en çok şaşırtan nedir?’ sorusuna da, ‘Kimi tipler var. Ne oynadıklarını anlayamıyorum. Kazandıklarını duyunca şaşırıyorum. Sonuçta kimi yaratıklarla aynı işi yapıyor olmak tuhaf değil mi?’ şeklinde yanıt vermişti.


Choose A Format