NECO: ARTIK SONA DOĞRU GELİYORUM


Usta sanatçı Neco, hayatı üzerine dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Artık ömrünün sonlarına doğru geldiğini söyleyen Neco, hayatta her şeyin geçici olduğunu belirtti.

Kariyeri boyunca hem şarkıcılık hem de oyunculuk yapan sanatçı Neco, hayatıyla ilgili dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Hürriyet’e konuşan Neco, artık ömrünün sonlarına doğru geldiğini söyledi.

Neco, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Artık ömrümün sonlarına doğru geliyorum. Çok dolu dolu bir hayat yaşadım ve çok yoruldum. Heyecanlı bir hayattı. Yaşadıkların üzerinden düşünebiliyorsan, kendi kendine hesaplaşabiliyorsan sadece mutlu ve her şeyi bir kenara bırakarak bir hayat oluyor. Yahya Kemal Bayatlı, ölüme girilen yolu çok güzel anlatmıştır,

‘Dönülmez akşamın ufkundayım, vakit çok geç. Bu son vakittir ey ömrüm nasıl geçersen geç.’ Bundan sonra hırslar yok. Doyumluluğa ulaştıysan şayet ömür nasıl geçerse geçsin kabulümdür. Ben karamsar değil gerçekçiyim. Bir doğum ve bir de ölüm vardır. Ölüme doğru bir gidiş var. İkisinin ortasına da hayat diyoruz. Her şey geçicidir.


Choose A Format