‘ÖLDÜ’ HABERLERİNE İSYAN ETTİ


Fenomen dizi ‘Arka Sokaklar’ dizisinde canlandırdığı ‘Volkan Komiser’ rolüyle tanınan 32 yaşındaki Boğaç Aksoy, bir süredir lenf kanseriyle mücadele ediyor.

Boğaç Aksoy, geçtiğimiz mayıs ayında lenf kanserine yakalandığını duyurmuştu. Kemoterapi tedavisi gören oyuncu, koronavirüse yakalandığı için geciken kök hücre tedavisine de başladı. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve tedavisiyle ilgili süreçleri takipçileriyle paylaşan Boğaç Aksoy, hakkında çıkan ‘öldü’ iddiasına tepki gösterdi.

‘Mekanın cennet olsun’ mesajının yazılı olduğu bir paylaşıma kendi hesabında yer veren Aksoy, sosyal medyada öldüğüne dair çıkan haberleri yalanladı. Oyuncu, ‘Arkadaşım böyle şeyler yazmayın. Yanlış böyle yazılar. Çok şükür ben gayet iyiyim. Bir gazete de haber geçmiş. Aile dostlarımız, ailemizi arıyorlar, telaş etmişler. Lütfen böyle hassas bir dönemde çok yanlış’ ifadelerini kullandı.

‘Son kez hücre tedavisi ve maksimum dozda kemoterapi alacağım’ diyen Boğaç Aksoy, ‘Sevgili dostlarım Allah’ın izniyle son kez hastanedeyim. Kök hücre tedavisine Covid atlattığım için biraz geç başladık ama çok şükür iyiyim, bomba gibiyim… Bundan sonra sizlerin karşısında daha güzel haberlerle olmayı umuyorum. İki ay içinde geri dönüyorum Rabbim izin verirse. Bu zamana kadar yanımda olan herkese çok teşekkür ediyorum, duanızı eksik etmeyin. Sizleri seviyorum. Kendinize çok iyi bakın’ dedi.


Choose A Format