ŞAHAN GÖKBAKAR NÖBETTE: DİYORUM Kİ EYVAH!


Şahan Gökbakar Marmaris’teki yangın için nöbete başladı. Gökbakar, ‘Üç gün önceki Orhaniye’yi gördüğüm için şimdi bunu görüp diyorum ki, eyvah…’ dedi.

Türkiye’yi saran orman yangınları devam ediyor. Marmaris’te bulunan Şahan Gökbakar da dün sabah olay yerine giderek acil yardım çağrısında bulundu. Yangınların görüntülerini paylaşan komedyen, alevlerin daha da büyümeden helikopter ve uçakla müdahale edilmesi gerektiğini söyledi.

‘Biz yapabileceklerimizi yapmaya çalışıyoruz ama elimizde kısıtlı imkanlar var’ ifadelerini kullanan Gökbakar, ‘Buralara insan çıkamaz. Helikopter, uçak lazım. Rica ediyorum. Dünden beri buradan yayın yapıyorum. Çok kötü’ diyerek acil yardım çağrısında bulunmuştu. Şahan Gökbakar son yaptığı paylaşımda bir helikopterin bölgeye gittiğini söyleyerek, ‘Allah razı olsun’ dedi.

Alevler yeniden başladı…

Gökbakar, sosyal medya hesabından canlı yayın açarak, alevlerin yeniden başladığını duyurdu. Soğutma ekibinin gelmediğini, bu yüzden de sönen alevlerin yeniden başladığını belirten Şahan, tekneden nöbete başladığını duyurdu. Elinden fazla bir şey gelmediğini söyleyen komedyen, ‘Korkum şu, Orhaniye iki üç gün önce bu haldeydi. Orhaniye artık evler yanacak kıvamda. Üç gün önceki Orhaniye’yi gördüğüm için şimdi bunu görüp diyorum ki, eyvah…’ dedi.

 


Choose A Format