ŞUBAT’TA ONLARI KONUŞTUK


Medya Takip Merkezi’nin (MTM), Magazin Gazetecileri Derneği için hazırladığı Şubat ayı magazin raporu açıklandı. 

Acun Ilıcalı, Şubat ayının medyada en konuşulan ismi olurken, onu ‘Organize İşler: Sazan Sarmalı’ filmi ile gündemde kalan Yılmaz Erdoğan takip etti.

Şubat’ın en dikkat çeken çifti ise Hazal Kaya- Ali Atay oldu. 5 yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandıran çift, 6 Şubat’ta törenle dünyaevine girdi. Özellikle gelinlik seçimiyle beğeni toplayan Hazal Kaya, 2 bin 501 habere konu edildi.

Geçtiğimiz ayın magazin gündeminde yer alan bir diğer flaş gelişme de Alişan- Buse Varol çiftinden geldi. 2018 yılında Buse Varol’la evlenen Alişan ilk kez babalık heyecanı yaşamış, sosyal medyada Burak ismini verdikleri oğlu ve eşi ile yaptığı paylaşımlar binlerce beğeni toplamıştı. Alişan Şubat ayı boyunca 2 bin 307 haberle adından söz ettirdi.

Üzücü gelişmelerin de yaşandığı Şubat ayında, iki usta oyuncu hayata veda etti. 59 yaşındaki Yalçın Menteş ve kanser tedavisi görürken 70 yaşında hayatını kaybeden Yeşilçam’ın usta oyuncusu Aytaç Arman son yolculuğuna uğurlandı.

Türkiye’de TV8 ve Yunanistan’da Skai TV televizyonlarında ortak yayınlanan Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasının yeni bölümlerini hazırlayıp sunan Acun Ilıcalı, Şubat ayı boyunca gerek yarışma programıyla gerekse özel hayatıyla ilgili haberlerle en çok konuşulan ünlü isim oldu.

 


Choose A Format